Larinda Bok van ‘Hoogbegaafd expert’ biedt een live bijeenkomst voor (jong)volwassenen die zich herkennen in existentiële crisis/depressie, op 2 april 2025.
Diepe denkers hebben vaak existentiële vraagstukken. Ontdek het waarom en wat helpt in dit soort crisissen. Je bent niet de enige die dealt. Herkenning en erkenning in de groep zorgt voor heling. Ben jij erbij?
Kom dan naar Nijkerk en ontmoet gelijkgestemden: (jong)volwassenen die zich herkennen in deze gevoelens.
Live bijeenkomst voor (jong)volwassenen die zich herkennen in existentiële crisis/depressie
Deze bijeenkomst is een ontmoetingsbijeenkomst waar in een kleine groep en veilige setting kennis over het omgaan met existentiële thema’s wordt gedeeld en waar jij gehoor vindt voor jouw gedachten, beleving en ervaringen.
Delen is helen
Er is ruim gelegenheid om met elkaar in gesprek te gaan.
Ook krijg je de mogelijkheid om met Larinda Bok, Specialist Hoogbegaafdheid met ervaring in de psychiatrie/GGZ een 1-op-1 gesprek te hebben.
Praktische informatie
- Data en tijd: Woensdag 2 april 2025, 10.00 uur
- Plaats: Brink 42, Nijkerk
- Kosten: € 5,00 voor consumpties
Uitgebreide informatie vind je hier